Boho w opiłkach śniegu

Boho już gościło na blogu, ale wtedy to była kwintesencja wiosny. Wzory, kolory, cuda, wianki, materiały, dzieci kwiaty, kadzidła. Dziś Boho otuli się futrem, założy szal i grube wełniane skarpety, a potem z wiatrem popędzi w dół stoku między białymi czapami świerków...

 

Czytaj dalej...

Canaping out, czyli stara kanapa vs. nowa!

Cześć,

Dzisiejszy post dedykuję wszystkim miglancom, sybarytom, birbantom, markierantom, biboszom, królewiczom, pasibrzuchom, leniuchom a także kinomanom, graczom i miłośnikom tak hulaszczego jak i spokojnego stylu bycia. Niech żyją kanapy, sofy, tapczany, bankietki, szezlongi, otomany, kuszetki, rekamiery i i wszystkie tym podobne wynalazki, na których można wygodnie usadowić szacowne cztery litery i ziewnąć z nieróbstwa ;)

Czytaj dalej...

Hippie w pigułce LSD. Lekko, słonecznie, dekoracyjnie...:)

Cześć moi drodzy,

Dzisiejszy post jest kontynuacją rozpoczętej przeze mnie serii kwiatowej pod tytułem " Boho=Hippie?"

Zaraz wkładam dzwony, rozpuszczam włosy i pakuje namiot, a następnie zabieram Was w krótką podróż po stylu hippie ;). Wszak hipisowski styl ubioru to również doskonały wzór wnętrzarski. Często niedoceniany, a niezwykle barwny i oryginalny.

Zapraszam!

Czytaj dalej...

Boho=Hippie?

Ludzie! Ludzie! Kwiaty! Wzory! Kolory! Malowidła! Rysunki! Kadzidełka! Materiały! Wiosna! Frędzelki! Fiołki! Perełki!
Kto chce? Kto lubi? Kto się skusi?
Dziś zabieram Was na stragan z Boho i Hippie. Świat budzi się do życia i kwitnie mieniąc się w żywych barwach i kwiatach ( przynajmniej w teorii :D!) Myślę, że to idealny czas na potargowanie się z tymi jakże wirującymi stylami.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Współpraca

zBLOGowani.pl                      wkreceniwdom.com.pl