Ostatni post Pastelowej Kropki Wyróżniony

Cześć, jak to mówią wszystko co dobre kiedyś się kończy...

Ja zmieniłabym to przysłowie. Każda przygoda musi się kiedyś skończyć, by mogła rozpocząć się nowa...

Od jakiegoś czasu nie czuję się tutaj jak na właściwym miejscu. Tak, Pastelowa Kropka zawsze będzie moją pierwszą małą perełką, ale to już nie ja. Nie to, żeby w moim życiu nie było pastelowych kropek ;) Myślę, że te zawsze będą mi towarzyszyć, niemniej czuję, że ciągnie mnie w inne rejony, porywają mnie, że tak powiem inne kształty i wibracje. Blog to była jedna z najmilszych internetowych przygód w moim życiu, poznałam wiele wspaniałych osób, niektóre nawet we własnej osobie. W tym miejscu uściski dla Marty z theghostinmyhome.pl, mojej blogowej przyjaciółki i autorki logo na Pastelowej Kropce. Zapisałam się do Klubu Polki na Obczyźnie, gdzie do dziś można mnie spotkać, a raczej przeczytać - KLIK.  Odwiedzałam i będę odwiedzać wiele świetnych inspirujących blogów wnętrzarskich i nie wnętrzarskich. Poczyniłam wiele drobnych i większych zmian w swoim otoczeniu, pokłóciłam się z moim M., oczywiście podczas naszych sesji zdjęciowych, a potem pogodziłam, zmobilizowałam i leniuchowałam, pomalowałam i zasadziłam, wymieniłam i odnowiłam... Niczego nie żałuje, no może poza tym, że wciąż jeszcze czekam na własną kuchnię, ale jak już się pojawi to będzie najpiękniejsza nie tylko w internetach, ale na całym świecie :D Bardzo dziękuję wszystkim czytelniczkom i czytelnikom, a także blogowym koleżankom, których nie poznałam osobiście, ale z którymi nieraz wymieniłyśmy się internetową energią i komentarzami. Tutaj szczególne pozdrowienia dla Ani z inspiracjewmoimmieszkaniu.blogspot.com.

Czy kończę z życiem blogowym?

NIE!

Mój nowy blog ruszy na początku przyszłego roku i będzie się nazywał ArtYourself.pl, ale nic więcej nie zdradzę ;)

Na koniec zapraszam Was na dwuminutowy film. Animowane obrazy mojego taty Romana Kędzierskiego. Tylko od Was zależy co tutaj zobaczycie, a raczej co Wam się ukaże...

I do następnego... BLOGA.

Art Yourself, tak tak wbijam Wam tę nazwę do głów ;)

A R T Y O U R S E L F 

Dominika

 

 

 

 

 

 

3 komentarzy

 • Ania inspiracje

  Wielka szkoda, że już nie będzie Twojego pięknego, zakręconego bloga. Dziękuję Ci Moja Droga, że o mnie wspomniałaś, jesteś cudowna.
  Cieszę się, że nie znikasz całkowicie z blogowania i czekam na Twój nowy blog.
  Filmik z obrazami Twojego Taty jest super, tajemniczy i pobudza wyobraźnię.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  Ania inspiracje środa, 05 grudzień 2018 20:15 Link do komentarza
 • Marta

  ARTYOURSELFZAPAMIĘTAŁAM... ;)
  Nie będę kłamać, że te plany są dla mnie niespodzianką- bo jak przystało, z przyjaciółką podzieliłaś się zanim zdradziłaś je w internetach :)
  Ściskam ogromnie i trzymam kciuki za WSZYSTKIE Twoje życiowe sukcesy!
  Twoja M.

  Marta piątek, 07 grudzień 2018 19:14 Link do komentarza
 • Marta

  ARTYOURSELFZAPAMIĘTAŁAM... ;)
  Nie będę kłamać, że te plany są dla mnie niespodzianką- bo jak przystało, z przyjaciółką podzieliłaś się zanim zdradziłaś je w internetach :)
  Ściskam ogromnie i trzymam kciuki za WSZYSTKIE Twoje życiowe sukcesy!
  Twoja M.

  Marta piątek, 07 grudzień 2018 19:17 Link do komentarza

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Współpraca

zBLOGowani.pl                      wkreceniwdom.com.pl